Dear Diaries
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vegyél részt te is egy varázslatos világban, ahol a veszély szele minden sarkon arcon csaphat!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Stefan Salvatore 2.0

Go down 
SzerzőÜzenet
Stefan-Salvatore

Stefan-Salvatore


Hozzászólások száma : 1
Csatlakozott : 2013. May. 19.

Stefan Salvatore 2.0 Empty
TémanyitásTárgy: Stefan Salvatore 2.0   Stefan Salvatore 2.0 EmptyVas. Május 19, 2013 1:49 am


✿Stefan Salvatore
★I should be upstairs grooming my hero hair. ★

Teljes név: Stefan Salvatore
Születési idő/hely: Mystic Falls; 1847. November 5.
Becenév: Stefan, Stef.
Érdeklődés: Természetesen Elena.
Ismertető jegy: Szerintem összetéveszthetetlen vagyok.
Faj: Vámpír.
Minden ami én vagyok...
Nos, hol is kezdjem. Jellemző rám az, hogy megértem az embereket. Sokszor szoktak hozzám jönni, elpanaszolni a gondjaikat. Én pedig magamhoz hűen meghallgatom őket. Bár nekem is sok problémám van, nem panaszolom el mindenkinek, inkább magamban tartok, kivéve akkor, amikor már tényleg nem bírom tovább. A legnagyobb problémám szerintem egyértelmű, hogy ki: Elena. Nem neheztelek rá amiatt, mert nem tud dönteni, de elég érdekes ez az egész dolog. De most nem is erről van szó. A gondolataim akaratlanul is Elena felé terelődnek. Nincs mit tenni, ilyen vagyok, amikor szerelmes vagyok. Eredetileg azért jöttem vissza Mystic Fallsba, hogy tanuljak, mert szeretem a tudományokat, az irodalmat és minden olyan dolgot, ami kapcsolódik a régi dolgokra. És ezeket nem is nehéz nekem megjegyezni, ugyanis a nagy részét átéltem.
A külsőmet egyszerűen le lehet írni. Hajam világos barna színű, amit mindig felzselézve hordok. Persze régebben nem ez volt a divat, de ez a korral változik, így nekem is haladnom kell vele. A szemem színe zöld. Alkatom szerintem igen férfias, legalábbis én büszkén ki merem jelenteni. Izmos vagyok, szerintem ez látszik a karomon is, még akkor is, ha póló van rajtam. Az egyszerű ruhák híve vagyok, mint például a farmer-póló összeállítás. Nem szeretek annyira kiöltözni, de ha muszáj, akkor felveszem az öltönyt is.

Story of my life..
Ide várunk egy összefüggő történetet vagy szerepjáték mintát a karakteredről. Ez a leghosszabb része az egésznek ezért kérjük ne kapkodd el. Ha nincs ötleted nyugodtan fordulj az adminokhoz.Ide várunk egy összefüggő történetet vagy szerepjáték mintát a karakteredről. Ez a leghosszabb része az egésznek ezért kérjük ne kapkodd el. Ha nincs ötleted nyugodtan fordulj az adminokhoz.Ide várunk egy összefüggő történetet vagy szerepjáték mintát a karakteredről. Ez a leghosszabb része az egésznek ezért kérjük ne kapkodd el. Ha nincs ötleted nyugodtan fordulj az adminokhoz.Ide várunk egy összefüggő történetet vagy szerepjáték mintát a karakteredről. Ez a leghosszabb része az egésznek ezért kérjük ne kapkodd el. Ha nincs ötleted nyugodtan fordulj az adminokhoz.
Célok a városban:
ide írd, hogy miért jött a karid a városba. Ha már itt van, akkor nem fontos, de a céljait akkor is ideírhatod. Ha valami olyanra készül amit nem szeretnél megosztani a nagyközönséggel, akkor azt írd meg az adminnak Smile
Played by:
Paul Wesley


Vissza az elejére Go down
 
Stefan Salvatore 2.0
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Stefan Salvatore
» Damon Salvatore

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Dear Diaries :: Karakteralkotás :: Akik elfogadásra várnak...-
Ugrás: