Dear Diaries
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vegyél részt te is egy varázslatos világban, ahol a veszély szele minden sarkon arcon csaphat!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Nathalia Montgomery

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Daphne Montgomery
Vámpír

Daphne Montgomery


Hozzászólások száma : 13
Csatlakozott : 2013. May. 16.
Tartózkodási hely : Mindig egy lépéssel előtted ;; Mystic Falls

Nathalia Montgomery Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nathalia Montgomery   Nathalia Montgomery EmptySzomb. Jún. 01, 2013 7:04 am

Öhm...hát mit is mondjak... Kicsit zavaros voltak a dolgok és kellett pár perc mire felfogtam, hogy ki kivel van és épp mi történik a karaktereddel. A képedről(avi)beszéltünk pm-ben viszont ami a karilapodban van az nem megfelelő, hisz Caroline arca, Candice van rajta és neked Ashley benson a pb-d! Ha valaki valamit meg akar tudni a karakteredről akkor egyből az ET-et fogja el olvasni és szemet fog neki szúrni, hogy miért Candice van nálad?! Illetve a felső kép amin Elijah&Kath van azt ki kellett volna cserélned egy általad választott Ashley Bensonos képre! Hibaként szimplán ennyit találtam - amit valljunk be: nem olyan kevés - úgy hogy térjünk rá a karakterlapod többi részére!
A fogalmazásod - úgymond - tetszett. Valahogy én egy kicsikét több gondolatot, részleteket terveztem a kapcsolatunkról, de természetesen ezt nem vonhatom le hibának, hisz nem voltam itt - kül.okokból - és így nem tudtad velem megbeszélni, hogy mire gondolok! Épp ezért ezt a bírálásodnál nem veszem figyelembe! Az írásmodódat tényleg szeretem, és ahhoz képest, hogy néha bele kellett jobban gondolnom, hogy épp mi van, ezen kívül egész ügyesen össze hoztad a karakterlapodat a távollétem nélkül!!!
Mivel úgy csináltad a karaktert, hogy nem voltam itt, és így nem tudtam segíteni ezért nincs is mást mondanom mint hogy:
ELFOGADVA

Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert
Ember

Elena Gilbert


Hozzászólások száma : 497
Kor : 31
Csatlakozott : 2013. May. 06.
Hobbi : Minden ami emberi

Nathalia Montgomery Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nathalia Montgomery   Nathalia Montgomery EmptySzer. Május 29, 2013 5:21 am

Nos egyenlőre elfogadottnak tekintelek mert meglépett az egyik adminunk fogalmam sincs hova tűnt és a másikról sem tudok Smile Üdvözöllek az oldalon addig is! Ha nem bukkanna fel akkor természetesen én elolvasom a karilapod és elfogadlak de nem szeretném elvenni tőle az örömöt.
Vissza az elejére Go down
Nathalia Montgomery
Vámpír

Nathalia Montgomery


Hozzászólások száma : 7
Kor : 190
Csatlakozott : 2013. May. 26.
Hobbi : Tökéletesnek lenni mindenben! A rottweiler-németjuhász keverék kutyám apportírozása. Ő az egyetlen lény akit szeretek.
Tartózkodási hely : Mystic Falls

Nathalia Montgomery Empty
TémanyitásTárgy: Nathalia Montgomery   Nathalia Montgomery EmptyHétf. Május 27, 2013 12:48 pm

Nathalia Montgomery írta:


✿ Nathalia Montgomery ✿


"Csak az a gonoszság amit annak tartanak! Isten válogatás nélkül gyílkol,és mi is úgy teszünk. Nincs hozzánk foghatóbb teremtménye,semmi sem hasonlít úgy rá,mint a vámpír."

Teljes név: Nathalia Montgomery
Születési idő/hely: 1833. November 02. Las Vegas
Becenév: Nathy, Thalia
Érdeklődés: Kocsik, ruhák, művészet és lakberendezés
Ismertető jegy: Tetkó a derekamon és a bokámon
Faj: vámpír
Minden ami én vagyok...
Mit is mondhatnék magamról? Külsőleg: Szőke, hosszú hajam van, amit általában kiegyenesítve, vagy enyhén hullámosan hordok. Nagyon adok a megjelenésemre. Szexi ruhák, szexi fehérneműk, szűk nadrágok és mini szoknyák, tűsarkú, tökéletes smink. Mintha egy magazin címlapjáról lépnék ki a nap minden percében. Engem csak edzés közben láthatsz tréningruhában. Még mosogatni is magassarkúban szoktam. Legjobb barátnőm Vegas legerősebb boszorkánya volt, így van egy arany gyűrűm,közepes gyémánttal a közepén és egy nyakláncom, egy szép kristállyal a medálján-ezek a napékszereim. A szüleim rég meghaltak, csak a húgom él, akit évtizedek óta keresek. Kifürkészhetetlen vagyok, ritkán mutatom ki, ha felbosszantanak, felidegesítenek vagy ha megmelengetik szívem. Mindent hűvösen, érdektelenséget mutatva fogadok, külső szemlélőnek én vagyok a tökéletes úrinő. Persze ez csak addig tart, amíg ki nem mutatom valódi, legmélyebb énem. Bármit a cél érdekében. Jelen életemben több könyvelő iroda és brókercég is a tulajdonomat képezi, apám halála után ugyanis én örököltem meg a Montgomery and Swenson Co. építészeti vállalatot. Csak friss vérrel táplálozom, majdnem válogatás nékül-gyereket nem tudok megharapni. Életemben egyszer voltam szerelmes-felesleges volt, megfogadtam, hogy soha többé. Összetörte a szívem a csalódás, már nem tudnék megbízni senkiben. Ha egy férfi a közelmbe jön, vagy holtan végzi, vagy az ágyamban. Kétségbeesetten próbálom megvédeni az egyetlen vérrokonom saját magától és persze az Átoktól is....

Story of my life..
[justify]Nathalia Montgomery vagyok. 1833ban születtem Las Vegasban. Édesapám, Arthur William Montgomery és Liliana Swenson Montgomery első gyermekeként. Mivel fiú örököst várt, apám 3éves koromig tudomást sem vett a létezésemről. Pedig tuti tündéri, gyönyörű gyermek voltam már akkor is.Nehezen kerültem közel hozzá, pedig mindennél jobban vágytam a szeretetére. Talán ezért küzdöttem annyit. Egész életemben boldoggá és büszkévé akartam tenni. Még kicsi voltam,mikor egyszer majdnem elgázolt Napoleon nevű ménjével. Soha akkora rémületet nem láttam azelőtt az arcán.Szerencsére megúsztam egy kartöréssel, és egy jó kis agyrázkódással.De onnantól én voltam apám szeme fénye. Emlékszem milyen boldogan sétáltunk a város utcáin, mutatta a munkáit, mesélt az álmairól. Amikor Anyám, ismét terhes lett, apámmal madarat lehetett volna fogatni. "Biztos, hogy fiú!" Mondogatta. Aztán megszületett a hugom, és kiderült, hogy anyám többé nem eshet teherbe. Teljesen összetört. Hetekig, míg anyám lábadozott, a dajka látta el Daphnet. Apám rá sem nézett.Később anyám elmesélte,hogy a Montgomery családból ő az egyetlen,aki tovább adhatná a Montgomery nevet, és ez mindennél fontosabb lett volna. Csak később tudtam meg miért... De azért szeretett minket a maga módján, csak érteni kellett hozzá. Sokszor veszekedtünk a hugommal fiatal korunkban,de anyám megtiltotta, hogy ezt a fejéhez vágjam. Azt mondta, összetörne. Talán igaza volt, bár Daph nem volt épp az a bajkeverő hisztérika mint én.Ő mindenből kivonta magát, egész gyerekkorunkban elszigetelődött tőlünk, engem különösen gyűlölt. Én könnyen teremtettem kapcsolatokat, sok barátom volt, Danielát különösen szerettem. Neki nem volt senkije. Mi jókat mulattunk együtt, kibeszéltük a fiúkat, mindent megbeszéltünk Danielával. Tudtam, hogy ő egy ősi boszorkány család sarja, így sok érdekességet megtudtam a természetfeletti világról és a teremtményeiről, törvényeiről. Persze közben kezelnem kellett azt is, hogy apám valahogy túllépjen a csalódásán, de ez sajnos nem sikerült. Anyám próbált beszélni a fejével, hogy ez nem a világ vége, de esélytelen volt. A húgomat hibáztatta ezért, hiába volt minden próbálkozás. Pedig szegény hugi tényleg próbálkozott, jól viselkedett, nem volt vele soha semmi gond. De apánk nem volt hajlandó megbocsájtani neki. Kilenc éves koromra rájöttem, hogyan tudom megvédeni a húgomat attól, hogy szembesüljön a ténnyel, hogy akaratlanul tette tönkre a szüleinket. Magamra vontam mindenki figyelmét. De nem egyszerűen. Elkezdtem gőzerővel tanulni, különórákra járni, élénken érdeklődtem apám munkája iránt, anyámnak könyveket olvastam fel, miközben varrt, s ha túl langyossá vált a víz körülöttünk, hát bevetettem a legjobb praktikát: kitaláltam valami óriási baromságot, és ha nem kaptam meg, vagy nem történt a terveim szerint valami, azonnal óriási hisztit csaptam, bőgtem, toporzékoltam. SZegény hugi így megint kikerült a képből jó időre. Nagyon találékony voltam ezen a téren...Nem csoda, ha gyűlöl.

De végül is mindegy, ez már a múlt. Immár vámpír vagyok, hála annak a végzetes esti sétának a parkban, 1857 nyarán. Pedig kellemes napnak ígérkezett. Mint minden nap estéjén, vacsora előtt a közeli könyvtárban tanultam. Európába akartam utazni egyetemre. Fél hétkor elindultam haza. Kellemes idő volt, így a kardigánomat kigombolva hagytam, a kezemben hatalmas könyvkupaccal egyensúlyoztam. Kiléptem a könyvtár hatalmas barna kapuján a néptelen utcára, balra fordultam és elindultam. Ahogy a könyvekkel manővereztem, véletlenül megbotlottam, és majdnem elestem. Szerencsémre egy kedves fiatalember épp szembejött velem, így éppen elkapta a lezuhanó könyveket. Kedvesen megköszöntem, és tovább indultam. De a férfi utánam jött. Először megijedtem, de aztán beszélgetni kezdtünk, mindenféléről, és segített vinni a könyveket is. A házunknál elbúcsúzott, és biztosított róla, hogy még látni fogom. Persze én vacsorázni is alig tudtam, egyfolytában Ő járt a fejemben. Miután befejeztük, engedélyt kérem egy rövid sétára a közeli parkban. Apám ellenezte, de anyám mellém állt és elengedtek. Kimentem hát a házból, és a park felé vettem az irányt. Senki nem volt az utcákon, teljes béke és nyugalom uralkodott a környéken. Én elrévedeztem sétám közben a kedves idegenen, és alig vártam, hogy újra láthassam...
Aztán jött az az árny, és egy pillanattal később már a földön feküdtem. A férfi hihetetlenül erős és gyors volt, és mikor szembe fordultam vele, felsikoltottam,mert felismertem benne a könyvtárnál megismert férfit. A szemei vörösen izzottak, hatalmas szemfogai fehéren ragyogtak a hold ezüst fényében. Halálra rémültem, mikor ajka széles vigyorra húzódott."Elnézést,Madam,de kegyed oly gyönyörű, hogy nem bírtam ellenállni.Meghívhatom vacsorára?"-mondta, majd hirtelen beleharapott a csuklójába, és számra tapasztotta a vérző sebet. Én fuldokolva nyeltem a vérét, a gyomrom felkavarodott. Majd a fejét a nyakamra hajtva belém harapott. Sikoltani próbáltam, de a hirtelen égő fájdalomtól elájultam.
Másnap este az ágyamban tértem magamhoz. Éhes voltam, a torkomat szomjúság marta, fájt a fejem, fájt az ínyem. Alig éltem. Minden olyan élénk, durva, fülsértő és eleven lett. Szédülni kezdtem. Elbotorkáltam a folyosón át a lépcsőhöz, majd le a hallba. Senkivel nem találkozam de a társalgó csukott ajtaja mögül hangok szűrődtek ki.Ha jól hallottam a szüleim épp a doktorral beszélgettek az állapotomról. Nem akartam hallani. Kimentem a kertbe, gondoltam hátha jobban leszek. Nem tudtam mi történik velem, amíg meg nem éreztem azt az illatot, ami mindennél csábítóbb volt. A torkom összeszorult, éreztem ahogy a szemfogaim előre nyomakodnak, annyira vágytam rá, így elindultam a forrás felé. Mint kiderült, egy matróz sétált arra kényelmesen, valószínűleg egy kocsmai verekedés után. Akkor ébredtem rá, mi történt velem. Nem tétováztam, azonnal átugrottam a kerítést, és a férfira vetettem magam hátulról. Egy hatalmasat haraptam a nyakába, és azonnal éreztem, amint a vére a számhoz ért, hogy visszatért belém az élet. A dolog sikerült, jobban lettem.Sőt...
Egy évvel később a hugom a saját 19.szülinapi báláról meglépett. Jellemző volt rá. Nem érdekelt. Jobban lekötött amit Daniela, a társalkodónőm mesélt nekem a családi átokról. Daph csak másnap este került elő, szakadt, véres ruhával. Persze Miss Tündibündi azt mondta, csak egy mókust szabadított ki egy csapdából, de én nem hittem neki. Persze sosem fedtük fel egymás előtt a titkunkat. Aztán én megnyertem egy Európába szóló ösztöndíjat egy egyetemre, és azóta nem láttam a húgomat. Pedig mindennél fontosabb lenne beszélnem vele. Csak így védhetem meg..."Mosolygok, mert a testvérem vagy, és kacagok, mert nem tehetsz ellene semmit".
[justify]
Célok a városban:
Megtaláli a húgomat, aki gyűlöl, és elfeledni a csalódást,amit egy férfi okozott...
Played by: Ashley Benson
ide


Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert
Ember

Elena Gilbert


Hozzászólások száma : 497
Kor : 31
Csatlakozott : 2013. May. 06.
Hobbi : Minden ami emberi

Nathalia Montgomery Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nathalia Montgomery   Nathalia Montgomery EmptyHétf. Május 27, 2013 8:47 am

Szia Smile Mivel admin keresett vagy, ezért nem én foglak elfogadni!^^~ De azért előre sok sikert az elfogadáshoz Smile
Nathalia Montgomery írta:



✿ Nathalia Montgomery ✿


"Csak az a gonoszság amit annak tartanak! Isten válogatás nélkül gyílkol,és mi is úgy teszünk. Nincs hozzánk foghatóbb teremtménye,semmi sem hasonlít úgy rá,mint a vámpír."

Teljes név: Nathalia Montgomery
Születési idő/hely: 1833. November 02. Las Vegas
Becenév: Nathy, Thalia
Érdeklődés: Kocsik, ruhák, művészet és lakberendezés
Ismertető jegy: Tetkó a derekamon és a bokámon
Faj: vámpír
Minden ami én vagyok...
Mit is mondhatnék magamról? Szőke, hosszú hajam van, amit néha hullámosan, néha kiegyenesítve hordok. Nagyon adok a megjelenésemre. Drága ruhák,szexi fehérneműk, tűsarkú, tökéletes smink. intha egy magazin címlapjáról lépnék ki a nap minden percében.Engem csak edzés közben láthatsz tréningruhában.Még mosogatni is magassarkúban szoktam. Lehengerő stílusommal bárkit leveszek a lábáról, de korántsem vagyok szende szűzlány. Legjobb barátnőm Vegas legerősebb boszorkánya volt, így van egy arany gyűrűm,közepes gyémánttal a közepén és egy nyakláncom, egy szép kristállyal a medálján-ezek a napékszereim. A szüleim rég meghaltak, csak a húgom él, akit évtizedek óta keresek. Makacs vagyok, dacos, és ha kell alattomos is. Bármit a cél érdekében. Rengeteg pénzem van, elvégre jelen életemben több könyvelő iroda és brókercég is a tulajdonomat képezi. Csak friss vérrel táplálozom, majdnem válogatás nékül-gyereket nem tudok megharapni. Életemben egyszer voltam szerelmes-felesleges volt, megfogadtam, hogy soha többé. Összetörte a szívem a csalódás, már nem tudnék megbízni senkiben. Ha egy férfi a közelmbe jön, vagy holtan végzi, vagy az ágyamban. Kétségbeesetten próbálom megvédeni az egyetlen vérrokonom saját magától és persze az Átoktól is....

Story of my life..
[justify] Nathalia Montgomery vagyok. 1833ban születtem Las Vegasban. Édesapám, Arthur William Montgomery legnagyobb bánatára. Mivel fiú örököst várt, 3éves koromig tudomást sem vett a létezésemről. Pedig tuti tündéri, gyönyörű gyermek voltam már akkor is.Nehezen kerültem közel apámhoz, pedig mindennél jobban vágytam szeretetére. Talán ezért küzdöttem annyit. Egész éetemben büszkévé akartam tenni.Még kicsi voltam,mikor egyszer majdnem elgázolt Napoleon nevű ménjével. Soha akkora rémületet nem láttam azelőtt az arcán.Szerencsére megúsztam egy kartöréssel, és egy jó kis agyrázkódással.De onnantól én voltam apám szeme fénye. Emlékszem milyen boldogan sétáltunk a város utcáin, mutatta a munkáit, mesélt az álmairól. Amikor Anyám, Liliana Montgomery ismét terhes lett, apámmal madarat lehetett volna fogatni. "Biztos, hogy fiú!" Mondogatta. Aztán megszületett a hugom, és kiderült, hogy anyám többé nem eshet teherbe. Teljesen összetört. Hetekig, míg anyám lábadozott, a dajka látta el Daphnet. Apám rá sem nézett.Később anyám elmesélte,hogy a Montgomery családból ő az egyetlen,aki tovább adhatná a Montgomery nevet, és ezért akart fiút. De azért szeretett minket a maga módján, csak érteni kellett hozzá. Sokszor veszekedtünk a hugommal fiatal korunkban,de anyám megtiltotta, hogy ezt a hugom fejéhez vágjam. AZt mondta, összetörne. Talán igaza volt, bár Daph nem volt épp az a bajkeverő hisztérika mint én. Apámnak elég volt a fejéhez vágnom, hogy majdnem megölt, anyámnak meg hogy elmondom drága huginak születése történetét-egyből készségessé váltak. Igazából nem mintha szükségem lett volna ezekre a trükkökre, de csak így vonhattam el apám figyelmét a csalódottságáról... De végül is mindegy, ez már a múlt. Immár vámpír vagyok, hála annak a végzetes esti sétának a parkban, 1857 nyarán. Pedig kellemes estének ígérkezett. AZtán jött az az árny, és egy pillanattal később már a földön feküdtem. A férfi hihetetlenül erős és gyors volt, és mikor szembe fordultam vele, felsikoltottam,mert felismertem benne a köyvtárban megismert férfit.A szemei vörösen izzottak, hatalmas szemfogai fehéren ragyogtak a hold ezüst fényében. Halálra rémültem, mikor ajka széles vigyorra húzódott."Elnézést,Madam,de kegyed oly gyönyörű, hogy nem bírtam ellenállni.Meghívhatom vacsorára?"-mondta, majd hirtelenbeleharapott a csuklójába, és számra tapasztotta a vérző sebet.Énullkolva nyeltem a vérét,a gyomrom felkavarodott. Majd a fejét a nyakamra hajtva belém harapott. Sikoltani próbáltam, de a hirtelen égő fájdalomtól elájultam. Másnap este az ágyamban tértem magamhoz. Éhes voltam, a torkomat szomjúság marta. Alig éltem. Minden olyan élénk, durva, fülsértő éseleven lett. SZédüli kezdtem. Elbotorkáltam a folyosón át a lépcsőköz, majd le a hallba. Senkivel nem találkozam de a társalgó csukott ajtaja mögül hangok szűrődtek ki.Ha jól hallottam a szüleim épp a doktorralbeszélgttek az állapotomról. Nem akartam hallani. Kimentem a kertbe, gondoltam hátha jobban leszek. A dolog sikerült, jobban lettem, ebben pedig egy matróz segített-akit a rózsabokrok alá temettem. Fájt a fejem, fájt az ínyem a fogam és udtammi történt velem. Majd egy évvel később a hugom a saját szülinapi báláról meglépett. Jellemző volt rá. Nem érdekelt. Jobban lekötött amit Daniela, a társalkodónőm mesélt nekem a családi átokól. Daph csak másnap este került elő, szakadt, véres ruhával.Persze Miss Tündibündi azt mondta, csak egy mókust szabadított ki egy csapdából, de én nem hittem neki.Persze sosem fedtük fel egymás előtt a titkunkat.Aztán én megnyertem egy Európába szóló ösztöndíjat egy egyetemre, és azóta nem láttam a húgomat. Pedig mindennél fontosabb lenne beszélnem vele. Csak így védhetem meg..."Mosolygok, mert a testvérem vagy, és kacagok, mert nem tehetsz ellene semmit". [justify]
Célok a városban:
Megtaláli a húgomat, aki gyűlöl, és elfeledni a csalódást,amit egy férfi okozott...
Played by:
ide


Vissza az elejére Go down
Nathalia Montgomery
Vámpír

Nathalia Montgomery


Hozzászólások száma : 7
Kor : 190
Csatlakozott : 2013. May. 26.
Hobbi : Tökéletesnek lenni mindenben! A rottweiler-németjuhász keverék kutyám apportírozása. Ő az egyetlen lény akit szeretek.
Tartózkodási hely : Mystic Falls

Nathalia Montgomery Empty
TémanyitásTárgy: Nathalia Montgomery   Nathalia Montgomery EmptyVas. Május 26, 2013 6:19 pm



✿ Nathalia Montgomery ✿


"Csak az a gonoszság amit annak tartanak! Isten válogatás nélkül gyílkol,és mi is úgy teszünk. Nincs hozzánk foghatóbb teremtménye,semmi sem hasonlít úgy rá,mint a vámpír."

Teljes név: Nathalia Montgomery
Születési idő/hely: 1833. November 02. Las Vegas
Becenév: Nathy, Thalia
Érdeklődés: Kocsik, ruhák, művészet és lakberendezés
Ismertető jegy: Tetkó a derekamon és a bokámon
Faj: vámpír
Minden ami én vagyok...
Mit is mondhatnék magamról? Külsőleg: Szőke, hosszú hajam van, amit néha hullámosan, néha kiegyenesítve hordok. Nagyon adok a megjelenésemre. Drága ruhák,szexi fehérneműk, tűsarkú, tökéletes smink. Mintha egy magazin címlapjáról lépnék ki a nap minden percében. Már-már bosszantóan tökéletes vagyok. Engem csak edzés közben láthatsz tréningruhában. Még mosogatni is magassarkúban szoktam. Legjobb barátnőm Vegas legerősebb boszorkánya volt, így van egy arany gyűrűm,közepes gyémánttal a közepén és egy nyakláncom, egy szép kristállyal a medálján-ezek a napékszereim. A szüleim rég meghaltak, csak a húgom él, akit évtizedek óta keresek. Kifürkészhetetlen vagyok, ritkán mutatom ki, ha felbosszantanak, felidegesítenek vagy ha megmelengetik szívem. Mindent hűvös eleganciával fogadok, külső szemlélőnek én vagyok a tökéletes úrinő. Persze ez csak addig tart, amíg ki nem mutatom valódi, legmélyebb énem. Bármit a cél érdekében. Jelen életemben több könyvelő iroda és brókercég is a tulajdonomat képezi, apám halála után ugyanis én örököltem meg az építészeti vállalatot. Csak friss vérrel táplálozom, majdnem válogatás nékül-gyereket nem tudok megharapni. Életemben egyszer voltam szerelmes-felesleges volt, megfogadtam, hogy soha többé. Összetörte a szívem a csalódás, már nem tudnék megbízni senkiben. Ha egy férfi a közelmbe jön, vagy holtan végzi, vagy az ágyamban. Kétségbeesetten próbálom megvédeni az egyetlen vérrokonom saját magától és persze az Átoktól is....

Story of my life..
[justify]Nathalia Montgomery vagyok. 1833ban születtem Las Vegasban. Édesapám, Arthur William Montgomery és Liliana Swenson Montgomery első gyermekeként. Mivel fiú örököst várt, apám 3éves koromig tudomást sem vett a létezésemről. Pedig tuti tündéri, gyönyörű gyermek voltam már akkor is.Nehezen kerültem közel hozzá, pedig mindennél jobban vágytam a szeretetére. Talán ezért küzdöttem annyit. Egész életemben boldoggá és büszkévé akartam tenni. Még kicsi voltam,mikor egyszer majdnem elgázolt Napoleon nevű ménjével. Soha akkora rémületet nem láttam azelőtt az arcán.Szerencsére megúsztam egy kartöréssel, és egy jó kis agyrázkódással.De onnantól én voltam apám szeme fénye. Emlékszem milyen boldogan sétáltunk a város utcáin, mutatta a munkáit, mesélt az álmairól. Amikor Anyám, ismét terhes lett, apámmal madarat lehetett volna fogatni. "Biztos, hogy fiú!" Mondogatta. Aztán megszületett a hugom, és kiderült, hogy anyám többé nem eshet teherbe. Teljesen összetört. Hetekig, míg anyám lábadozott, a dajka látta el Daphnet. Apám rá sem nézett.Később anyám elmesélte,hogy a Montgomery családból ő az egyetlen,aki tovább adhatná a Montgomery nevet, és ez mindennél fontosabb lett volna. Csak később tudtam meg miért... De azért szeretett minket a maga módján, csak érteni kellett hozzá. Sokszor veszekedtünk a hugommal fiatal korunkban,de anyám megtiltotta, hogy ezt a hugom fejéhez vágjam. Azt mondta, összetörne. Talán igaza volt, bár Daph nem volt épp az a bajkeverő hisztérika mint én.Ő mindenből kivonta magát, egész gyerekkorunkban elszigetelődött tőlünk, engem különösen gyűlölt. Én könnyen teremtettem kapcsolatokat, sok barátom volt, Danielát különösen szerettem. Neki nem volt senkije. Mi jókat mulattunk együtt, kibeszéltük a fiúkat, mindent megbeszéltünk Danielával. Tudtam, hogy ő egy ősi boszorkány család sarja, így sok érdekességet megtudtam a természetfeletti világról és a teremtményeiről, törvényeiről. Persze közben kezelnem kellett azt is, hogy apám valahogy túllépjen a csalódásán, de ez sajnos nem sikerült. Anyám próbált beszélni a fejével, hogy ez nem a világ vége, de esélytelen volt. A húgomat hibáztatta ezért, hiába volt minden próbálkozás. Pedig szegény hugi tényleg próbálkozott, jól viselkedett, nem volt vele soha semmi gond. De apánk nem volt hajlandó megbocsájtani neki. Kilenc éves koromra rájöttem, hogyan tudom megvédeni a húgomat attól, hogy szembesüljön a ténnyel, hogy akaratlanul tette tönkre a szüleinket. Magamra vontam mindenki figyelmét. De nem egyszerűen. Elkezdtem gőzerővel tanulni, különórákra járni, élénken érdeklődtem apám munkája iránt, anyámnak könyveket olvastam fel, miközben varrt, s ha túl langyossá vált a víz körülöttünk, hát bevetettem a legjobb praktikát: kitaláltam valami óriási baromságot, és ha nem kaptam meg, vagy nem történt a terveim szerint valami, azonnal óriási hisztit csaptam, bőgtem, toporzékoltam. SZegény hugi így megint kikerült a képből jó időre. Nagyon találékony voltam ezen a téren...Nem csoda, ha gyűlöl.

De végül is mindegy, ez már a múlt. Immár vámpír vagyok, hála annak a végzetes esti sétának a parkban, 1857 nyarán. Pedig kellemes napnak ígérkezett. Mint minden nap estéjén, vacsora előtt a közeli könyvtárban tanultam. Európába akartam utazni egyetemre. Fél hétkor elindultam haza. Kellemes idő volt, így a kardigánomat kigombolva hagytam, a kezemben hatalmas könyvkupaccal egyensúlyoztam. Kiléptem a könyvtár hatalmas barna kapuján a néptelen utcára, balra fordultam és elindultam. Ahogy a könyvekkel manővereztem, véletlenül megbotlottam, és majdnem elestem. Szerencsémre egy kedves fiatalember épp szembejött velem, így éppen elkapta a lezuhanó könyveket. Kedvesen megköszöntem, és tovább indultam. De a férfi utánam jött. Először megijedtem, de aztán beszélgetni kezdtünk, mindenféléről, és segített vinni a könyveket is. A házunknál elbúcsúzott, és biztosított róla, hogy még látni fogom. Persze én vacsorázni is alig tudtam, egyfolytában Ő járt a fejemben. Miután befejeztük, engedélyt kérem egy rövid sétára a közeli parkban. Apám ellenezte, de anyám mellém állt és elengedtek. Kimentem hát a házból, és a park felé vettem az irányt. Senki nem volt az utcákon, teljes béke és nyugalom uralkodott a környéken. Én elrévedeztem sétám közben a kedves idegenen, és alig vártam, hogy újra láthassam...
Aztán jött az az árny, és egy pillanattal később már a földön feküdtem. A férfi hihetetlenül erős és gyors volt, és mikor szembe fordultam vele, felsikoltottam,mert felismertem benne a könyvtárnál megismert férfit. A szemei vörösen izzottak, hatalmas szemfogai fehéren ragyogtak a hold ezüst fényében. Halálra rémültem, mikor ajka széles vigyorra húzódott."Elnézést,Madam,de kegyed oly gyönyörű, hogy nem bírtam ellenállni.Meghívhatom vacsorára?"-mondta, majd hirtelen beleharapott a csuklójába, és számra tapasztotta a vérző sebet. Én fuldokolva nyeltem a vérét, a gyomrom felkavarodott. Majd a fejét a nyakamra hajtva belém harapott. Sikoltani próbáltam, de a hirtelen égő fájdalomtól elájultam.
Másnap este az ágyamban tértem magamhoz. Éhes voltam, a torkomat szomjúság marta, fájt a fejem, fájt az ínyem. Alig éltem. Minden olyan élénk, durva, fülsértő és eleven lett. Szédülni kezdtem. Elbotorkáltam a folyosón át a lépcsőhöz, majd le a hallba. Senkivel nem találkozam de a társalgó csukott ajtaja mögül hangok szűrődtek ki.Ha jól hallottam a szüleim épp a doktorral beszélgettek az állapotomról. Nem akartam hallani. Kimentem a kertbe, gondoltam hátha jobban leszek. Nem tudtam mi történik velem, amíg meg nem éreztem azt az illatot, ami mindennél csábítóbb volt. A torkom összeszorult, éreztem ahogy a szemfogaim előre nyomakodnak, annyira vágytam rá, így elindultam a forrás felé. Mint kiderült, egy matróz sétált arra kényelmesen, valószínűleg egy kocsmai verekedés után. Akkor ébredtem rá, mi történt velem. Nem tétováztam, azonnal átugrottam a kerítést, és a férfira vetettem magam hátulról. Egy hatalmasat haraptam a nyakába, és azonnal éreztem, amint a vére a számhoz ért, hogy visszatért belém az élet. A dolog sikerült, jobban lettem.Sőt...
Egy évvel később a hugom a saját 19.szülinapi báláról meglépett. Jellemző volt rá. Nem érdekelt. Jobban lekötött amit Daniela, a társalkodónőm mesélt nekem a családi átokról. Daph csak másnap este került elő, szakadt, véres ruhával. Persze Miss Tündibündi azt mondta, csak egy mókust szabadított ki egy csapdából, de én nem hittem neki. Persze sosem fedtük fel egymás előtt a titkunkat. Aztán én megnyertem egy Európába szóló ösztöndíjat egy egyetemre, és azóta nem láttam a húgomat. Pedig mindennél fontosabb lenne beszélnem vele. Csak így védhetem meg..."Mosolygok, mert a testvérem vagy, és kacagok, mert nem tehetsz ellene semmit".
[justify]
Célok a városban:
Megtaláli a húgomat, aki gyűlöl, és elfeledni a csalódást,amit egy férfi okozott...
Played by: Ashley Benson
ide




A hozzászólást Nathalia Montgomery összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Május 27, 2013 12:41 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Nathalia Montgomery Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nathalia Montgomery   Nathalia Montgomery Empty

Vissza az elejére Go down
 
Nathalia Montgomery
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Daphne Montgomery

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Dear Diaries :: Karakteralkotás :: Vámpírok-
Ugrás: