Dear Diaries
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vegyél részt te is egy varázslatos világban, ahol a veszély szele minden sarkon arcon csaphat!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 George Carter

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Elena Gilbert
Ember

Elena Gilbert


Hozzászólások száma : 497
Kor : 31
Csatlakozott : 2013. May. 06.
Hobbi : Minden ami emberi

George Carter Empty
TémanyitásTárgy: Re: George Carter   George Carter EmptyKedd Május 07, 2013 9:47 pm


✿Elfogadva!
Már elmondtam a véleményemet, ezért bemásolnám ide is és még fűznék hozzá. "elolvastam és a véleményem TE JÓ ATYA ÚR ISTEN! Ez valami zseniális! Te írásra születtél hallod olyan volt, mintha valami pc játék leírást olvasnák, aminek a sztoriját te találtad ki Hallod már elolvastam elég sok vámpírvadász lapot de a tied aztán tényleg elég fanatikusan durva és egyedi Egyedül a gyakorlat hiányzik belőle a rutin, de amúgy rohadt jó... te miért nem kezdtél még írásba kölök???? Jobb lett, mint a profiké akik már írnak pár hónapja... hallod vártam, hogy majd valami ilyen elégséges kettest összedobsz én mondom h jóó aztán meg hát most meglepődtem"
idéztem álá magamat és most egy kis vélemény...szóval szerintem nagyon jól sikerült, ahhoz képest, hogy először írtál és én kényszerítettelek rá^^~ EL VAGY FOGADVA!^^
Vissza az elejére Go down
George Carter
Vadász

George Carter


Hozzászólások száma : 192
Kor : 798
Csatlakozott : 2013. May. 07.
Tartózkodási hely : Mystic Falls

George Carter Empty
TémanyitásTárgy: George Carter   George Carter EmptyKedd Május 07, 2013 9:35 pm


✿George Carter
★ A legendák felülírják a történelmet. Az önzetlenség az erőszakot, a szárnyaló beszédek a néma tetteket. A történelem csupán a csatára emlékszik, a vért elfelejti. ★

Teljes név: George Carter
Születési idő/hely: 1225
Eternal Land,
Becenév: V Killer
Érdeklődés: bosszú
Ismertető jegy: Harcias
Faj: Vámpírvadász vámpír
Minden ami én vagyok...
Soraimat a belső tulajdonságommal kezdem és a jelenre alapozva írom meg.Nem szeretem az életemet és ezért barátságosnak se nevezném magam, goromba vagyok sokszor mert egyszerűen nem érdekelnek mások véleményei és érzései.Gondolom ebből kiderült mindenkinek hogy magamnak való vagyok. Külső tulajdonságaim: Sötét barna hajam van, 196 cm magas vagyok és egy kicsit izmos és jó erőben vagyok. Szemem színe barna. Egyéb tulajdonságok: szeretek olvasni, festeni, sokszor gyakorlok az erdőben hogy fejlesszem képességeimet.Egyetlen ösztönző dolog számomra a bosszú. Akkor érzem jól magam ha vámpírok és a természetfelettiek életét kiolthatom, na meg azokét akik halállal lakolnak. .

Story of my life..
1225.-ben láttam meg a napvilágot Eternal Land-en. Aki nem ismerné-e földet annak megjegyzem, ne merje betenni a lábát hisz biztos halál vár rá. Hogy miért vállt-e hely íly veszélyessé? Azt hamarosan elmondom, de elöszőr elmesélem a kezdeteket, Gyermekkorom nagyon szép volt, teli örömmel és csodával. Édesanyámat szerettem a legjobban a családban, tőle kaptam meg azt a szeretett amire vágytam. Ellentétben Édesapámmal aki csak a rosszat mutatta felém s így képtelen voltam bármilyen szeretett érezni iránta. A családban hatan voltunk összesen, volt két fivérem és emelett egy hugom akit oly annyira imádtam mint anyámat. Minden szép és jó volt akkoriban, fiatalon az ember nem vágyik másra csak a játszadozásra és a jókedvre, nemtudván mi az élet. Vadászattal úgy ismerkedtem meg hogy édesapám is az volt, de akkor még sejtelmem se volt hogy igazából ő emberekre vadász. Az elején csak ki vitt mindig a tisztásra és ott el tanulhattam tőle egy két dolgot. Mikor ketten mindig eljártunk akkor nagyon szerettem vele lenni, de ennek ellenére se tudtam megkedvelni, mert bár gyakoroltunk de ekkor is csak a rossz oldalát tudta felém mutattni. Bár nem mintha lett volna jó oldala mert ezt én nem is láttam. Pár év eltelt és betöltöttem a tizeneggyedik életévemet, ekkor már egész ügyesen lőttem a nyílvesszőket. Azonban ebben az évben jött el az a pont ahol az életem örökre megváltozott és sanyarú lett. A vámpírok és az emberek szövetségett kötöttek és így megszületett a béke. Ennek ellenére édesapám tovább gyilkolta a földi halandókat holott ez tiltott dolgok volt. Később földünk királya rá jött erre és vérdíjat tűzött ki apám fejére. Így kénytelenek bújdosni és elhagyni az otthonunkat. Félévbe telt mire találtunk egy kíváló helyett hol nyugodtan élhettük az életünket. De mivel a sors nem kegyes ezért nekünk se kegyelmezett, pár esztendő eltelt(ekkor már tizenhét éves voltam) és elkapták édesanyámat aki nem tehetett semmiről. Kínozták és csak szenvedett a vámpír király udvarában. Tett nekünk egy ajánlatot az uralkodó és az pedig arról szólt hogy apámnak fel kell adnia magát, cserébe édesanyámat szabadon enegedik. Az alku megtörént de, becsaptak minket. Édesanyámnak is az életével kellet lakolnia édesapám bűne miatt, így mind ketten elhunytak. A két fivérem puccsot szervezett, azt gondolták megfelelő kiképzést kaptak apámtól. Így elhatározva szereztek némi pénzt, és kerestek embereket, vámpírokat, természetfelettieket akik beleegyeznek a tett elvégzésére. De mindhiába a király ereje hatalmas volt így mindkét fivérem életét kioltotta. Már csak egyszem hugicám maradt rám. Egyik este mondtam a testvéremnek hogy elmegyek ennivalót szerezni, addig senkit se engedjen be a kunyhónkba. Mire visszaértem a húgomat holtan találtam ágyán s egy üzenetet találtam a hátán, amiben az szólt, hogy a következő célpont én leszek. Itt tettem magam egy elhatározásra hogy el fogom pusztítani saját fajtámat, azért mert tönkretették az életemet és a szeretteimet elvették előlem. Elhagytam e földet és elmentem világgá. Sok országot bejártam és tapasztalatott szereztem a vadászást illetően. De mivel kellettek jobbnál jobb fegyverek és felszerelések, ezért bérgyilkolásba kezdtem. Sok-sok év múlva már profi voltam a vadászásban és sok életetett elvettem. Nem motivált más csupán a bosszú. Később mikor már szevezésben volt hogy elpusztítom a királyt és a vámpírokat akkor lettem tudtára annak hogy Eternal Land-et megszállták a természetfeletti lények. A gyáva uralkodónak nem volt más választása mint behódolni és szövetséget kötni-e misztikus fajjal. Ezzel a húzásával még jobban meggyűlöltem saját fajámat hisz tovább ontották ki mások életét akik nem érdemelték volna méga halált. Azt felszögezhetjük hogy én, mikor a zsoldos munkámat végeztem akkor tisztességetlen embereket gyilkoltam, kik nem érdemelték meg az életet-e világon. Szóval többszáz éve már hogy élek, és próbálom ritkítani a vámpírokat és a természetfelettieket. Jelenleg még nem jártam sikerrel. Most már megtudtátok az életemet, és azt is hogy aki belép Eternal Land-ra arra a biztos halál vár.
Célok a városban:
Azért jöttem ebbe a városba, hogy megöljem a vámpírokat és a természetfelettieket. Nagyobb erőre akarok szert tenni hogy sokkal könyebben és gyorsabban írtsam ki őket. Egyetlen álmom az hogy Eternal Land-et megtisztítsam a gonosztól és ezzel elhozva a békét-e földre. Nem állhat semmi az utamba, kész vagyok bármit megtenni a célom érdekében hisz ez tart még életben-e sanyarú sors ellenére.
Played by:
Scott Adkins


Vissza az elejére Go down
 
George Carter
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Dear Diaries :: Karakteralkotás :: Vámpírvadászok-
Ugrás: