Dear Diaries
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vegyél részt te is egy varázslatos világban, ahol a veszély szele minden sarkon arcon csaphat!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Katherine Pierce

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Elena Gilbert
Ember

Elena Gilbert


Hozzászólások száma : 497
Kor : 31
Csatlakozott : 2013. May. 06.
Hobbi : Minden ami emberi

Katherine Pierce Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katherine Pierce   Katherine Pierce EmptySzer. Május 08, 2013 12:54 am


✿Elfogadva!
Meg kell mondjam, amilyen egyszerűen leírtad Katerinát annyira nagyon tetszett. Az egész történet nagyon... nagyon jól áll neked Kath. :333 Remélem, hogy nem hagysz cserben itt az adminok között Smile Sok sikert! Foglalj avit és mehetsz is játszani! :3
Vissza az elejére Go down
Katherine Pierce
Vámpír

Katherine Pierce


Hozzászólások száma : 34
Csatlakozott : 2013. May. 07.
Hobbi : megkerseríteni az emberek életét
Tartózkodási hely : Mystic Falls

Katherine Pierce Empty
TémanyitásTárgy: Katherine Pierce   Katherine Pierce EmptyKedd Május 07, 2013 11:41 pm


✿Katherine Rosa Pierce (Katarina Rosa Petrova)
★ I'm back in town, but I'm not alone. The game started and not over.
You are brave enough that to get in? Think about it! Because there isn't turning back. ★

Teljes név: Katherine Rosa Pierce
Születési idő/hely: 1475 április 07 / Bulgária
Becenév: Kath, Kathy, Ms Pierce,
Érdeklődés: vér, Salvatore fivérek, ravasz dolgok
Ismertető jegy: Hasonmásom és az eredetim?! Razz Amúgy a hosszú barna hajam és a gyönyörű arcom.
Faj: vámpír
Minden ami én vagyok...
Személyiség: Összetett személyiség vagyok, de nagyon. A belsőm egy nagyon kiismerhetetlen, gonosz és ravasz. Sosem voltam a szavak embere, mindig inkább a tetteim ösztönöztek és csak utána a gondolatok, észjárások. Eközben mégis folyton bujkálok. Van bennem gyávaság és bátorság is, nagyon ravasz és képzett vámpír vagyok, mindenkit nagyon jól kiismerek. Rengeteg férfit csaltam már az ágyamban és sokan onnan már ki sem jöttek. Nem túlzás azt mondani, hogy egy rossz akaró szipirtyó vagyok, mert az vagyok. Lehet engem szajhának is nevezni az előbbi indokok miatt, erre sem harapok, de ha valaki elárul, arra a személyre a biztos halál vár. Sokszor érzem azt, hogy egyedül vagyok, ez megrémít. Vagy máskor csak szimplán örülök annak, hogy a magam ura vagyok. Ez által mondhatom azt, hogy nem vagyok egy ragadós csimbók. Az életem kihozta belőlem, hogy rossz legyek, én ezzel soha nem ellenkezek. Bár ahogy most állnak a dolgok... Lehet, hogy csak egy kis szív kéne és akkor máris lennének bajtársaim?

Kinézet: A külsőm szakasztott olyan, mint a felmenőmé Tatia Petrová-é:
Hosszú derékig érő hajam van, aminek a színe gyönyörű, mély barna. A hajamat általában göndören hordom.Térjünk is át a szemeimre: a hajamhoz hasonló árnyalatú szempár, amivel bárkit leveszek a lábáról, persze csak akkor ha éppen nem ronda eres. Az arcom olyan, mint a többi emberé, hiszen birtokol egy orrot, jó esetben két szemet és egy szájat, szerintem ezzel nem mondtam újat. A testem igazán kecses és nőies, az idomaimmal sosem voltak gondjaim. Olyan nő vagyok, kiért minden férfi bolondul. Ruhatáramban inkább a sötétebb, és merész cuccokat találhatnád meg, és még véletlenül se vennék fel olyan lábbelit aminek nincsen sarka. Azt nem a férfiaknak gyártották?!
Egyszóval teljes mértékben eltérek Elenától, ha ezt akartad tudni.

Story of my life..
Hogy is kerültem Mystic Fall'sba?? Áhh megvan...
1475-ben születtem Bulgáriában Katerine Petrova néven. Szép és kedves családba születtem, a dolgok csak akkor fajultak el, mikor teherbe estem egy ismeretlen férfitől. Kilenc hónapomon át apám és anyám ellenem lázadt és csak azt tudták hangsúlyozni, a gyermek nem lesz velünk. Én nagyon megrettentem és próbáltam rávenni őket a gyermek marasztalására, de nem sikerült. Amint életet adta a gyermeknek, apám elvette, én ekkor teljesen összetörtem. Miután Angliába száműztek, gyorsan megtanultam az angol nyelvet. 1492-ben megismertem Trevor urat, aki ez vámpír, ő mutatott be Elijah úrnak , aki szintén vámpír és rajta keresztül ismertem meg Niklaus urat, aki a véremet akarta, hogy valami rituálé áldozata legyek. Eleinte vonzott a férfi, majd mikor mindent megtudtam, hogy hasonmás vagyok és, hogy az átokhoz kellek, menekülni indultam Klaus elöl. Trevor segítségével elmenekültem Klaus elöl, ekkor jöttem rá, hogy tetszek a vámpírnak. Egy kunyhóban bujkáltam, ahol is megismertem Rose-t, ő segített nekem, és ápolt. Ám mikor rájött, hogy én vagyok a hasonmás egy szobába zárt és azzal fenyegetett, hogy visszaad Kalusnak. Mikor hasba szúrtam magam, öngyilkosság gyanánt, Rose a vérével itatott és így csodával határos módon meggyógyultam. Ám Rose óvatlan percében, sikerült újabb öngyilkosságot elkövetnem, felakasztottam magam és így váltam vámpírrá. Rose szerint Kalus azt hitte volna, hogy szándékosan változtattak át, ezért nekem esett egy karóval, de én a kunyhó öregasszonyát magam elém húztam és őt döfte le. Ezután ittam a véréből, így lett teljes az át alakulás. Majd újra menekülni kezdtem, de ezután már Rose és Trevor is menekült. Nem láttam őket többet…
Későbbiekben mikor visszatértem Bulgáriába, szörnyű csapásért, az egész családomat meggyilkolták, tudtam ki volt az, Klaus. A szörnyű trauma után Amerikába költöztem, ahol már a nevemet Katherine Piercere változtattam. Itt ismertem meg Pearlt és lányát Anabell. Sőt még egy boszorkány életét is megmentettem, így lette egy szolgálom, viszonzás képen. Mivel a vámpírok nem tudnak nappal mozogni, ezért Emily-t (a boszorkányomat) megkértem, csináljon nekem egy nyakláncot, ami mindezt lehetővé teszi. Későbbiekben Giuseppe Salvatore házába költöztem, Mystic Fallba, ahol is két remekül kinéző testvér fogadott. Nagyon jól éreztem velük magam. Damon és Stefan a tenyeremből ettek, annyira szerettek, így nem volt kérdés, hogy be avatom-e őket a titkomba. Megtettem! Bár ekkor még a fene sem tudta, hogy ez egy vámpír vadász hely. Giuseppe miután ezt megtudta, szövetkezett Gilbert úrral és kitaláltak egy bomba biztos tervet, hogy mi legyen a vámpírokkal. Ami egy templom tűznek látszott, közben pedig egy kriptába zártak volna. Ez meg is valósult kivétel velem, mert én szövetséget kötöttem a polgármesterrel George Lockwooddal a bizonyos holdkőért cserében. Mikor Stefan és Damon utánam siettet, megölték őket. Ez volt a tervem, mivel már egy hete a véremmel itattam őket. Majd nekik is sikerült a teljes át alakulás.
Újra 1920-ban láttam Stefant, amikor is Rebekah Mikaelsonnal volt Chicagóban, ekkor loptam el Rebekah nyakláncát.
Majd jött Mystic Fall’s és újra kezdődött minden…
Célok a városban:
Hogy miért is? Nos nem is tudom.. Megakarom keseríteni a Salvatore testvérek mindennapjait, szeretnék Stefannal több időt eltölteni. Sok ravaszságra készülök.
Played by:
Nina Dobrev


Vissza az elejére Go down
 
Katherine Pierce
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Dear Diaries :: Karakteralkotás :: Adminok-
Ugrás: